Kariérní poradenství.

Dobře.

Spokojenost s tvojí kariérní cestou - to je pro nás v congroo zásadní. Kariérní poradenství děláme tak, abychom dali prostor hlavně tomu, co doopravdy chceš. Nejsme zrovna zastánci kariérních testů, které jsou dneska dost v oblibě. Z naší praxe totiž víme, že často spíše omezí možnosti, ze kterých v důsledku vybíráš. O tom congroo není. Congroo je o možnostech, o potenciálu a o hledání nových způsobů, jak ho naplnit.

Vytváříme prostředí,
ve kterém se může člověk poznat,
rozvíjet a svobodně rozhodovat o tom,
kým chce být.

K tomuto
tě nasměrujeme:

congroo
congroo

Kariérní poradenství pro nás není žádná novinka. V našem přístupu čerpáme inspiraci z vlastní praxe nebo třeba ze zkušeností zahraničních kolegů. Navíc naše služby stavíme v souladu s psychologickou teorií Sebedeterminace, abychom vycházeli z ověřených dat.

sebedůvěra
proaktivita
týmovost
odpovědnost
respekt
nezávislost
zvídavost
sebeznalost

CEO, dává tomu hlavu a patu.

Martin Bažík

Martin je ve společnosti jediný “nepsycholog” - což je super, protože někdo zkrátka musí umět počítat. Je ve svém živlu, když může nasávat co nejvíce myšlenek a podnětů od druhých, aktivně naslouchat a neustále se ptát. Jeho silnou stránkou je, že dokáže veškeré informace skvěle komunikovat dál. Není jasné, jak to dělá, ale v komunikaci je fakt jednička.

[email protected]

Vzdělávání, obsah a mistr lektor

Libor Komárek

Libor si myslí, že být šťastný by mělo být standardem a ne výsadou. Dlouhodobě pomáhá studentům vysokých škol, aby našli sami sebe a tím i své vysněné uplatnění. Jako psycholog a kouč věří v potenciál každého člověka a dává mu prostor pro jeho objevení a rozvoj. V congroo se stará o obsahovou náplň workshopů a dalších služeb.

[email protected]

Veletržní master mind

Markéta Rolincová

Markét má v congroo na starost hlavně spolupráci se středními a vysokými školami. Vznikem congroo se jí plní velký dětský sen, o kterém si dlouho myslela, že není možný. Životní cesty jí táhly jiným směrem a vodítka, kterými se řídila, nebyla vždy ta, se kterými vnitřně souznila. Markét je vystudovaný psycholog a právník, ale v congroo je hlavně mozkem za naším veletrhem congroo FAIR.

[email protected]

Branding, vizualizace a propagace

Vojtěch Očenášek

Vojta v congroo zběhl od psychologie ke strategii brandu. Baví ho vytvářet nové věci a ty staré moc rád mění, čímž může své kolegy někdy dráždit. Ve volném čase si čas od času rád přečte aktuální psychologické výzkumy, ze kterých se snaží čerpat inspiraci.

[email protected]

Pokud nevíte, komu psát,
pošlete nám třeba sovu.

[email protected]

Fakturační údaje

congroo s.r.o.
IČ: 093 72 601
Charvatská 1992/17a, Královo Pole, 612 00 Brno
Zapsaná v OR vedeného Krajským soudem v Brně oddíl C, vložka 118721
Bankovní spojení: 2001850751/2010